Serwis urządzeń fiskalnych, komputerów, laptopów

Dodaj recenzję:
  • Producent: KOMNET
  • Dostępność: Jest Jest  (1szt.)
    Czas realizacji: 1 dzień

Zdalny dostęp:


http://www.anydesk.pl


https://www.teamviewer.com/pl/


Oferujemy usługi napraw komputerów przenośnych: 


- czyszczenie układów chłodzenia i wymiany past termicznych

Konserwacje układu chłodzenia należy wykonać jeśli komputer zaczyna się przegrzewać i nie był regularnie przedmuchiwany sprzężonym powietrzem. Przegrzewający się układ chłodzenia w wyniku zanieczyszczenia powoduje utwardzanie się past termicznych odprowadzających ciepło, co w dalszej konsekwencji podnosi temperatury w jakiej muszą pracować układu typu scalonego BGA takie jak most północny i karta graficzna, oraz procesor, co ostatecznie powoduje zepsucie się ich. Wymiana układu BGA jest kosztowna i w przypadku starszych komputerów może się nie opłacać  powodując konieczność zakupienia nowego laptopa.
Dlatego zalecamy regularne przedmuchiwanie sprężonym powietrzem otworów wentylacyjnych, a raz na około 1-2 lata pełną konserwację układu chłodzenia wraz z wymianą past termicznych.

- wymiany gniazd zasilania

Bardzo częsta usterka występująca zazwyczaj na skutek niewłaściwego podłączenia lub wyszarpnięcia kabla ładowarki. Objawy to brak reakcji na podłączanie zasilacza, praca tylko na baterii, bądź wyłączanie nie przy  poruszeniu wtyczką zasilacza. 


Lista rodzajów usterek które usuwamy:


- wymiany świetlówek w matrycach
- naprawy inwerterów
- wymiana wyłamanych portów USB, gniazd zasilania i innych
- zdejmowanie haseł
- programowanie Biosów i innych pamięci
- czyszczenie zalań
- czyszczenie układów chłodzenia
- wymiany obudów, klawiatur, procesorów, pamięci
- inne

Wymiana matryc

Wymiany matryc w  stosunku do innych rodzajów napraw należą do prostych i wykonujemy je na poczekaniu. Posiadamy na magazynie 50 % popularnych matryc, a pozostałe rzadkie sprowadzimy w max 48 h.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu, lub zamówienia kuriera w celu odbioru sprzętu z Państwa miejsca zamieszkania. Niezwłocznie zostanie sporządzona wycena kosztów.