Taxi Vega E

Dodaj recenzję:
 • Producent: NOVITUS
 • Dostępność: Brak Brak  (1szt.)
  Czas realizacji: 2-3 dni
 • szt.
 • Cena netto: 1 350,00 zł 1 783,50 zł 1 660,50 zł

Vega Taxi E

Najmniejsza na rynkuVega Taxi E jest profesjonalną kasą fiskalną z kopią elektroniczną przeznaczoną do stosowania w taksówkach. Kasa została od podstaw
zaprojektowana pod kątem specyfiki pracy taksówkarzy, zgodnie z ich sugestiami oraz przy zastosowaniu najnowszej technologii w dziedzinie mikroelektroniki. Jest to najmniejsza kasa fiskalna na rynku. Vega Taxi E można łatwo zamontować w dowolnym miejscu pojazdu, za pomocą specjalnego uchwytu, tak aby jej obsługa była wygodna, komfortowa oraz nie wpływała negatywnie na bezpieczeństwo jazdy.


Wyjmij i zabierz ze sobą

Wyjmij i zabierz ze sobąKasa Vega Taxi E nie jest na stałe zintegrowana z taksometrem. W związku z tym w każdej chwili w prosty sposób (wyciągnięcie kabla, brak plomby) można ją odłączyć od taksometru, zabrać np. do domu w celu opracowania raportów i analiz, chroniąc tym samym urządzenie fiskalne przed kradzieżą (w myśl przepisów kradzież urządzenia fiskalnego pociąga za sobą konieczność zwrotu kwoty odpisu a na zakup kolejnego urządzenia nie przysługuje odliczenie).

Wyjątkowo czytelna i intuicyjna w obsłudze

Vega Taxi E wyposażona jest w czytelny, ciekłokrystaliczny, podświetlany i monochromatyczny wyświetlacz operatora, który jednocześnie pełni funkcję wyświetlacza dla klienta. Klawiatura kasy jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna. Jej klawisze rozmieszczone są w sposób zapewniający szybką i wygodną obsługę.


Prowadzenie rozliczeń wygodne jak nigdy dotąd

Kasa Vega Taxi E umożliwia drukowanie wielu raportów: np. dobowy (fiskalny), okresowy pełny i skrócony, miesięczny pełny  lub skrócony, stanu kasy, raport kasjera, raport Wygodne raportyrozliczeniowy oraz raport ustawień taksometru, co znacznie ułatwia prowadzenie wszelkich zestawień i rozliczeń.

  Kasę podłącza się do taksometru współpracującego z kasą Vega Taxi E i od tego momentu z taksometru przesyłane są wszelkie   informacje konieczne do wystawienia paragonu za kurs taksówki. Po rozpoczęciu kursu istnieje możliwość wybrania odatkowych opcji dotyczących rozliczenia tego kursu: udzielenia rabatu za usługę, wybranie opcji "cena umowna". Dostępna jest w tym czasie równieżopcja anulowania rozpoczętego paragonu, wykorzystywana w przypadku rezygnacji klienta z kursu. Po zakończeniu kursu kasa Vega Taxi E drukuje automatycznie paragon, na którym widnieją:

 • czasy rozpoczęcia i zakończenia kursu,
 • przejechana odległość,
 • numer boczny taksówki,
 • ew. rabat,
 • kwota opłaty za kurs z rozbiciem na poszczególne taryfy.

Możliwe jest również zarejestrowanie dopłaty za usługi dodatkowe (np. zamówienie taksówki, wniesienie bagażu itp.) lub numer NIP klienta.
 Niższe koszty eksploatacji dzięki zastosowaniu
elektronicznej kopii paragonu

Nowoczesna, bezpieczna i wygodna w codziennej eksploatacji. Wszystkie operacje wykonywane na kasie zapisują się w postaci cyfrowej na karcie SD. Urządzenie pozwala na dostęp do danych zapisanych na karcie SD z poziomu kasy (z możliwością wydruku). Przeglądanie danych zapisanych na karcie SD możliwe jest również za pomocą komputera.

Błyskawiczna wymiana papieru i niższe koszty

Wymiana papieru jest wyjątkowo szybka i prosta. Już nigdy nie trać czasu, który możesz poświęcić swoim klientom. Dzięki zastosowaniu kopi elektronicznej zużycie papieru jest dwa razy mniejsze niż w kasie z kopią papierową, co znacząco obniża koszty eksploatacji. Kopia elektroniczna rozwiązuje również problem kłopotliwego archiwizowania i przechowywania rolek z kopią paragonów